Ilusalong

Astra hotellis on ilusalong kus oma ala parimad pakuvad teile erinevaid näo- või kehahooldus protseduure.

 

Näohooldus ja massaaž:
Anzela tel: +372 515 4713

Kosmeetikud:  Anzela- tel: 5154713
Näopuhastus koos ultraheliga 35 EUR
Nõelata mesoteraapia 35 EUR

Ericson laboratoire

Enzymiacid. 50,-€

(multihappeline koorimine + mikrodermabraasia). Eemaldab naha pinnalised defektid ja soodustab naha kudede sügavamat uuenemist. Noorendav efekt.

Biobusre. 50,-€

Naha bioloogiline puhastus. Kogu tootesarja biobure toimepõhimõte keskendub naha kolmesuunalise mõju avaldamisele: intensiivne oksügenisatsioon (mõjutades aineid, mis vastutavad rakuhingamise ja hapnikuvarustamise eest), kaitse toksiliste mikroosakeste eest, tugev energeetiline toime.

Meso-vit. 50,-€

Sobib ideaalselt nahale, mis on muutunud tundlikuks peale ilu protseduuri. Meso-vit aktiveerib erinevaid naha mehhanisme: rakkude regeneratsioon, kudede taastamine, naha loomuliku kaitsevõime tugevdamine ning naha reaktiivsuse vähendamine. Noorendav ja taastav efekt.

Feminity. 50,-€

Säilitab nooruslikkuse ja naiselikkuse tänu kahele ennetusmeetmetele: taastab naha hormonaalse tasakaalu ning kaitseb naha tüvirakke.

Nõelata mesoteraapia koos toitvate seerumitega, lifting’uga ja niisutusega. 45,-€

Nõelata mesoteraapia sissepritsisüsteem on tõhus ja mugav alterantiiv mesoteraapia süstimisele. Heaks kiidetud FDA poolt, on see ainuke süsteem, millega transdermaalse manustamise läbi saab kehasse viia mesoteraapia ravimid ilma süstimata.

Gatineau

Puriti line. 37,-€

Ravib aknet, desinfitseerib ja puhastab nahka, omab antiseptilist ning poore ahendavat toimet. Lisaks regenereerivat ja tervendavaid omadusi. Antihappelise, kinnitava ja taaselustava toimega.

Therapie Marine. 37,-€

Loodulike mereekstraktidel baseeruv hooldus, rikastatud niisutavate, toitvate ja toniseerivate elementidega. Taastab isegi äärmiselt elutu naha, loomulike energia ja ainulaadse värskuse.

Serenite. 37,-€

Hooldus tundliku ja kuperoosse naha jaoks. ( Puhastus, koorimine , massaaž, ultraheli koos seerumiga, mask).

Lifting. 37,-€

Kortsu vastane hooldus (Puhastus, koorimine, massaaž, ultraheli koos seerumiga, maks).

 

 

Kulmude värvimine või modelleerimine. 3,-€